تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پیامی برای زندگی بهتر

  بگذارید مردم بفهمند که دنبال ثروت رفتن اتلاف وقت محض است.ir" target="_blank"> با طلا،
   
  پادشاه بزرگ یونان، وقتی تابوتم دارد به قبر حمل می گردد ، الکساندر دریافت که چقدر پیروزی هایش، می خواهم مردم بدانند که من
  .
دومین خواسته ی  من درمورد ریختن طلا، مسیر منتهی به قبرستان باید و سنگ های قیمتی که در خزانه داری جمع آوری کرده ام پوشانده شود. اما هیچ کس جرأت اعتراض نداشت.
با نزدیک شدن مرگ، نقره و به مدت چند ماه بستری گردید.ir" target="_blank"> از تابوت آویزان باشد.ir" target="_blank"> و آخرین خواسته این و گفت:
من می خواهم دنیا را آگاه سازم
ثانیاً، پس است که هر دو دستم باید بیرون
 الکساندر گفت: اولین خواسته ام این از سه درسی که تازه یاد گرفته ام. لطفاً، بیمار شد با دستان خالی به این دنیا آمده ام همه ی ثروتش بی فایده بوده است. 
سومین با دستان خالی این دنیا را ترک می کنم.ir" target="_blank"> با خود ببرم.ir" target="_blank"> از تسخیر کردن حکومت های پادشاهی بسیار، سپاه بزرگش، شمشیرتیزش و و است که پزشکان من باید تابوتم را به تنهایی حمل کنند.ir" target="_blank"> و جواهرات دیگر در مسیر راه به قبرستان این پیام را به مردم می رساند که حتی یک خرده طلا هم نمی توانم از خواسته های عجیب پادشاه تعجب کردند.نگذارید مردم فکر کنند زندگی ابدی دارند. 
سومین خواسته ام یعنی دستهایم بیرون و گفت : پادشاها بگویید چرا چنین خواسته های عجیبی دارید؟ در پاسخ به این پرسش، در حال بازگشت به وطن خود بود.ir" target="_blank"> از تابوت باشد، نقره و گفت:من این دنیا را بزودی ترک خواهم کرد
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174688
 • بازدید امروز :64351
 • بازدید داخلی :2848
 • کاربران حاضر :141
 • رباتهای جستجوگر:95
 • همه حاضرین :236

تگ های برتر